Sportowy duch dziecka strzegomskiego LO
Dodane przez Administrator dnia Czerwiec 05 2011 19:57:27
W naszej szkole tradycją jest coroczne obchodzenie Dnia Dziecka, z okazji którego organizowane są w ramach lekcji rożne, ciekawe atrakcje.
Treść rozszerzona
W naszej szkole tradycją jest coroczne obchodzenie Dnia Dziecka, z okazji którego organizowane są w ramach lekcji rożne, ciekawe atrakcje. Także w tym roku , nie można było się nudzić pomimo, iż pogoda nasz nie rozpieszczała. W świetnym towarzystwie zaciekła rywalizacja o inauguracyjne puchary Dyrektora LO przerodziła się w zabawę oprawioną gromkimi brawami.

Aby poziom naszej aktywności sportowej utrzymywał się na wysokim poziomie pan dyrektor Tomasz Marczak zaproponował nam zimne napoje i gorące kiełbaski z grilla, które sam przyrządzał. W wielu ciekawych dyscyplinach, tj. rzut beretem, bieganie za rękę, jedzenie na czas każdy mógł się wykazać swoimi umiejętnościami.

Ostatecznie jednak wszyscy i tak przechodzili w jedno miejsce, czyli do ogródka grillowego tuż przy korcie tenisowym i boisku, gdzie najeść się można było do woli kiełbaski, nazwanej przez naszych uczniów „kiełbasą regeneracyjną”.

W końcowych wynikach zwycięzcami okazali się uczniowie z klas IIa , IId, IIb. W następującej kolejności:
miejsce 1- klasa IIa
miejsce 2- klasa IId
miejsce 3- klasa IIb.
Turniej siatkówki dziewcząt wygrały panie z IIa, drugie miejsce zajęły dziewczęta z klas IIb i IIc. Natomiast Najlepszymi szkolnymi piłkarzami roku szkolnego 2010/2011 okazali się chłopcy z klas Id i IIc.

Wszystkim uczestnikom oraz organizatorom gratulujemy i dziękujemy za wspólnie spędzony czas w sympatycznym gronie.

Paulina Maliszewska