Warte uwagi

tekst alternatywny

tekst alternatywny


tekst alternatywny tekst alternatywny

tekst alternatywny

Kontakt

Adres:
ul. Kościuszki 31
58-150 Strzegom
tel/fax: (074) 8550233
e-mail: ogolniak@wp.pl
adres skrzynki: epuapzsostrzegom

Dyrektor:
dyrektorlostrzegom@interia.pl

Sekretariat

Czynny:
Poniedziałek - Czwartek
7:30 - 15:30
Piątek 8:00 - 16:00

Księgowość

Pon - Pt
7:30 - 15:30

Logowanie

Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

W STRZEGOMSKIM LICEUM ZDAWALNOŚĆ POWYŻEJ ŚREDNIEJ POWIATU ŚWIDNICKIEGO!!!!

To była wyjątkowo trudna matura. W skali kraju nie zdał co czwarty maturzysta. Strzegomskie liceum poradziło sobie z tegoroczną maturą bardzo dobrze uzyskując zdawalność egzaminu maturalnego powyżej średniej Powiatu Świdnickiego (wynik liceum – 82,1%, wynik powiatu – 80,5%). „Nas również dotknęły poprawki z matematyki – mówi dyrektor LO Tomasz Marczak – ale, jestem przekonany, że w terminie sierpniowym uczniowie świetnie sobie poradzą”.

LO-NDYŃCZYCY ZE STRZEGOMIA !

Nauczyciele ze strzegomskiego LO, nawet wakacje spędzają w swoim własnym gronie. Tym razem celem wycieczki był Londyn. Tuż po zakończeniu roku szkolnego 24-osobowa grupa wyleciała z Wrocławia do Londynu. Plan zwiedzania był niezwykle ambitny: British Museum, National Gallery, London Eye, Parlament, Big Ben, Tower Bridge, Tower of London, Regents Park, James Park, Hyde Park, stadion Arsenalu Londyn.

WYNIKI MATURY SĄ JUŻ DO ODEBRANIA !!!

Informujemy, że można już odebrać wyniki matury 2011.

IA w TVP WROCŁAW


7 czerwca nasza klasa Ia wyruszyła do Telewizji Polskiej we Wrocławiu. Z racji naszego humanistyczno-dziennikarskiego profilu wszyscy z zainteresowaniem słuchaliśmy przewodnika.

VIII Konkurs na najlepszą prezentację pt.: "Moja klasa"

NaukaPo kilku tygodniach przygotowań prac konkursowych na najlepszą prezentację multimedialną o klasie, Jury rozpoczęło ocenianie dostarczonych prac. I oto mamy efekty.

Warsztaty filozoficzne

Sobota to zwykle dzień odpoczynku od zajęć szkolnych, a czas przeznaczony na prace domowe. Najczęściej wstajemy w ten dzień później. 04 czerwca, kiedy niektórzy smacznie spali, grupa uczniów pod kierunkiem Pani Małgorzaty Kucharskiej już czekała na autobus, by udać się na Wydział Nauk Społecznych, a właściwie do Instytutu Filozofii Uniwersytetu Wrocławskiego.

KIERMASZ PODRĘCZNIKÓW

Od 01.07.2011 r. do 30.08.2011 r. na terenie szkoły odbędzie się kiermasz używanych podręczników.
Uczniowie, którzy są zainteresowani sprzedażą swoich książek powinni opisać każdy egzemplarz. Na drugiej stronie proszę napisać imię, nazwisko i cenę. Osobno należy dołączyć imienną listę z wykazem podręczników i cenami.
Książki można składać w gabinecie pedagoga szkolnego od 14.06.2011 r.

Światowy Dzień IPV6 na Politechnice Wrocławskiej

NaukaKoło Naukowe Studentów Telekomunikacji i Teleinformatyki, organizacja studencka AASOC oraz Dział Informatyzacji zaprosili naszych licealistów, z Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Strzegomiu wraz z nauczycielką technologii informacyjnej panią Katarzyną Tomczyk-Sulimą, na spotkanie popularyzujące protokół IPv6 w społeczności akademickiej i branżowej.

Licealia 2011

W dniu 21.06.2011r., czyli dzień przed zakończeniem roku szkolnego, chcemy uczcić ten miniony rozpoczynając w naszej szkole nową tradycję.
Wygenerowano w sekund: 0.03
4,031,515 Unikalnych wizyt