Warte uwagi

tekst alternatywny

tekst alternatywny

tekst alternatywny

Kontakt

Adres:
ul. Kościuszki 31
58-150 Strzegom

tel/fax: (74) 8550233

e-mail:

sekretariat@lo.strzegom.pl


adres skrzynki ePUAP: epuapzsostrzegom

Sekretariat

Czynny:
Poniedziałek - Piątek
7:30 - 15:30

Księgowość

Poniedziałek - Piątek
7:30 - 15:30

Logowanie

Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Międzynarodowy projekt młodzież licealnej ze Strzegomia, Izraela i Niemiec!

Do tego wydarzenia większość z nas przygotowywała się już od czerwca, kiedy usłyszeliśmy o tym, że w październiku odbędzie się kolejna edycja projektu polsko – niemiecko – izraelskiego. Radość była ogromna, gdy zostaliśmy wybrani do reprezentowania naszego liceum podczas projektu.

Uczniowski Klub Kibica LO na kolejnych rozgrywkach!

Uczniowie strzegomskiego ogólniaka z 15 osobową grupą z Gimnazjum nr 1, pod opieką p. Eryka Bendiga i p. Przemysława Stempniewicza, w ramach Uczniowskiego Klubu Kibica LO ponownie uczestniczyli w ważnym wydarzeniu sportowym jakim był mecz 11 kolejki T-Mobile Ekstraklasa: Zagłębie Lubin - Korona Kielce.

III edycja Kafeterii edukacyjnej dla licealistów

NaukaDrodzy zawodnicy Olimpiady Przedsiębiorczości,

Nasi nauczyciele!

14 października 2011 r. w naszej szkole uroczyście obchodziliśmy Dzień Edukacji Narodowej, popularnie nadal zwane Dniem Nauczyciela. W części oficjalnej gościliśmy dawnych profesorów szkoły i władze lokalne, mieliśmy również przyjemność, gościć w tym dniu nauczycieli z międzynarodowego projektu spotkań z młodzieżą - niemiecką i izraelską.

Stypendium dla Remika Knapika.

Informujemy, że Komisja Kwalifikacyjna Rotary Clubu Świdnica - Wałbrzych przyznała Remigiuszowi Knapikowi stypendium Rotariańskie na rok szkolny 2011/2012. Uroczyste wręczenie stypendium odbędzie się 24.10.2011r. Gratulujemy!!!

Pasjonat matematyki z LO!

Adam Balawender zajął IV miejsce w Lidze Zadaniowej Szkół Ponadgimnazjalnych, którą organizuje Wrocławski Portal Matematyczny, zrzeszający pasjonatów matematyki przy Uniwersytecie Wrocławskim. Liga Zadaniowa to konkurs dla każdego, rozpoczynający się ...

Strzegomscy licealiści na siatkarskiej Plus Lidze Kobiet!

Uczniowie Liceum Ogólnokształcącego w Strzegomiu pod opieką Eryka Bendiga i Przemysława Stempniewicza uczestniczyli w ważnym wydarzeniu - inauguracji Plus Ligi Kobiet w sezonie 2011/2012. Uczniowie, wraz z opiekunami, oglądali pojedynek Gwardii Wrocław z Organiką Budowlani Łódź w hali Orbita we Wrocławiu. Wraz licealistami była grupa uczniów z Gimnazjum nr 1. Młodzież wspaniale dopingowała piękne zawodniczki, a wspólny udział w meczu był doskonałą okazją do integracji gimnazjalistów i licealistów.

Internet bezprzewodowy w liceum!

Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego idzie z duchem czasu. Dzięki środkom otrzymanym ze Starostwa Powiatowego w Świdnicy w całej szkole został zamontowany Internet bezprzewodowy. Sieć bezprzewodowa obejmuje wszystkie klasy lekcyjne, korytarze szkolne, a także szkolną kawiarenkę i teren przylegający do liceum. „Każdy, kto znajdzie się w obrębie liceum będzie mógł się połączyć z Internetem, wystarczy mieć laptop, albo telefon komórkowy.

Strzegomscy licealiści wygrali młodzieżową wymianę!

W dniach 02. – 07.10.2011r. grupa ze Strzegomskiego Liceum Ogólnokształcącego w składzie: Katarzyna Bergmann, Martyna Mac, Marta Pieróg i Aleksandra Rudnica pod opieką Pani Katarzyny Tomczyk-Sulimy wzięła udział w drugim już spotkaniu młodzieży z powiatów Bergstrasse i Świdnickiego.
W projekcie uczestniczyły trzy szkoły z powiatu świdnickiego i trzy szkoły z powiatu Bergstrasse, które wygrały konkurs na najlepszą prezentację multimedialną z okazji 10- lecia współpracy powiatów. Nagrodą w konkursie, dla trzech pierwszych miejsc, była wymiana międzynarodowa.
Wygenerowano w sekund: 0.02
6,620,816 Unikalnych wizyt