Warte uwagi

tekst alternatywny

tekst alternatywny


tekst alternatywny tekst alternatywny

tekst alternatywny

Kontakt

Adres:
ul. Kościuszki 31
58-150 Strzegom
tel/fax: (074) 8550233
e-mail: ogolniak@wp.pl
adres skrzynki: epuapzsostrzegom

Dyrektor:
dyrektorlostrzegom@interia.pl

Sekretariat

Czynny:
Poniedziałek - Czwartek
7:30 - 15:30
Piątek 8:00 - 16:00

Księgowość

Pon - Pt
7:30 - 15:30

Logowanie

Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Wystawa zdolnych licealistek!

Zapraszamy Państwa na otwartą wystawę prac artystycznych dwóch uczennic klasy drugiej Liceum Ogólnokształcącego w Strzegomiu – Wiktorii Zając oraz Dominiki Bezeg. Tematyka wernisażu jest różnorodna - znajdą tu Państwo piękne reprodukcje znanych dzieł, szkice, mandale i wiele innych. Wszystkie wystawione dzieła ukazują z jak wielką pasją były tworzone i równie wielką przyjemnością będzie można je obejrzeć.
Wystawa umieszczona jest na parterze oraz I piętrze budynku LO.
Z zachowaniem wszelkich środków ostrożności oraz reżimu sanitarnego mogą Państwo zapoznać się z pracami naszych artystek terminie 08.03 - 26. 03. 2021 r.

Witajcie!
Nazywam się Wiktoria Zając. Uczę się w klasie drugiej liceum o kierunku humanistyczno-dziennikarskim. Mieszkam w Strzegomiu. Pasjonuje mnie malarstwo, grafika i nie tylko. W wolnym czasie tańczę z hula hoop, czy też hoduję motyle, no i oczywiście maluję. Bardzo podobają mi się obrazy Pabla Picassa, w związku z czym stworzyłam kilka reprodukcji według własnego pomysłu. Moim oczkiem w głowie są mandale, które sama wymyślam i potem realizuję. Jestem samoukiem i próbuję swoich sił w wielu kierunkach i stylach.
Na tej wystawie przedstawiam prace w różnych stylach. Znajdziecie Państwo tutaj portrety, mandale i inne. Życzę Państwu miłych wrażeń!
Wiktoria Zając (ButterflyWiqa)

Cześć!
Nazywam się Dominika Bezeg, chodzę do drugiej klasy o profilu humanistycznym.
Rysuję od zawsze, jednak dopiero teraz odważyłam się pokazać swoją twórczość szerszej publiczności (poza Internetem). Jestem swego rodzaju kopistką - potrafię odtworzyć jakiś obraz/rysunek z dużą dokładnością, chociaż staram się rozszerzać swoją wyobraźnię. Specjalizuję się w małych szkicach, ponieważ chciałabym kiedyś dorywczo projektować tatuaże (a może nawet tatuować).
Malarstwo jest dziedziną, w której próbuję się sprawdzić.
Mam konto na Instagramie (kimiku.art), na którym od lat, co jakiś czas, wstawiam zdjęcia niektórych moich prac. Można zobaczyć tam, jak rozwijam się w swojej pasji.
Od pewnego czasu zajmuję się również fotografią, głównie minimalistyczną albo krajobrazu. Zdjęcia, które robię również dodaję na profil na Instagramie (felis.sun).

Zapraszamy na naszą wystawę!

Koordynator projektu - nauczycielka j. polskiego Beata Suwart - Orzechowska.


Wygenerowano w sekund: 0.02
4,031,456 Unikalnych wizyt