Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Zawody lekkoatletyczne o Puchar Dyrektora I LO

W dniu 17 Maja wyruszyliśmy poraz drugi w tym roku na zawody lekkoatletyczne, tym razem walka toczyła się o Puchar Dyrektora I Liceum. Wraz z Panią Anitą Kołaczek, Panem Przemysławem Stempniewiczem i całym autobusem nas, sportowców, wzięliśmy udział w zawodach. Kategorie, w których udział brali nasi uczniowie to : 100m, 200m, 800m, 1500m chłopców , skok w dal, kula i sztafeta. Było bardzo ciężko co prawda nie poszło nam najlepiej ale za to Klaudia Gawlak zajęła 3 miejsce w skoku w dal, osiągnęła wynik 4,34 m.! I mamy brązowy medal! Monika Borodyń przegrała za to brązowy medal w biegu tylko o jedną setną sekundy! A Radek Blankienberg w biegu na 200 m, był blisko zwycięstwa które odebrane zostało przez upadek, ponoć emocje były niesamowite! :)
Mamy nadzieję i będziemy ciężkopracować aby w nowym roku szkolnym zdobyć same złote medale! :)