Warte uwagi

tekst alternatywny

tekst alternatywny
Tekst alternatywny

Tekst alternatywny

tekst alternatywny tekst alternatywny

tekst alternatywny

Kontakt

Adres:
ul. Kościuszki 31
58-150 Strzegom
tel/fax: (074) 8550233
e-mail: ogolniak@wp.pl
adres skrzynki: epuapzsostrzegom

Dyrektor:
dyrektorlostrzegom@interia.pl

Sekretariat

Czynny:
Poniedziałek - Czwartek
7:30 - 15:30
Piątek 8:00 - 16:00

Księgowość

Pon - Pt
7:30 - 15:30

Logowanie

Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Strzegomskie LO i wehikuł czasu.

W sobotę 1 października Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego stało się wehikułem czasu, który przeniósł absolwentów szkoły w piękną, 50 – letnią podróż po historii edukacji. Wszystko zaczęło się tradycyjnie – mszą św. w kościele p.w. Zbawiciela Świata i Matki Boskiej Szkaplerznej w intencji wszystkich nauczycieli pracujących w liceum, absolwentów i całej społeczności szkolnej. Po uroczystym powrocie do szkoły nastąpiło oficjalne sprawdzenie obecności abiturientów, czyli rejestracja uczestników zjazdu. Nie zabrakło ...

Co za zdjęcie!!!

W dwumiesięczniku "Urania - Postępy Astronomii" ukazało się zdjęcia zrobione przez ucznia naszego liceum, Jakuba Kacprzaka.

50 - lecie Liceum Ogólnokształcącego w Strzegomiu i V Zjazd Absolwentów LO!

W najbliższą sobotę, 01.10.2011 r. od godz. 9.00, rozpoczną się uroczystości obchodów 50-lecia Liceum Ogólnokształcącego im. S. Żeromskiego w Strzegomiu połączone z V Zjazdem Absolwentów. Będzie to niezwykła uroczystość, podczas której spotkają się absolwenci, którzy przystąpili do historycznej matury w 1961 r. aż po maturzystów z 2006 r. Nie zabraknie również dyrektorów i nauczycieli uczących w poszczególnych latach, a także obecnej społeczności szkolnej i zaproszonych gości.

LO - wyniki maturalne i kreatywność!

Wspominaliśmy niedawno o wspaniałym sukcesie Liceum Ogólnokształcącego w Strzegomiu – uczniach, którzy zdobyli dwa najlepsze wyniki maturalne w powiecie świdnickim (Jakub Zwolański – 97,60%, Patryk Stopyra – 96, 40%) i kilkudziesięciu innych licealistów, którzy uzyskali nagrody starosty świdnickiego. Czas na rozliczenie wyników maturalnych po sierpniowych poprawkach.

Banki w akcji

NaukaBanks in action to konkurs europejski, w którym od 8 lat polskie zespoły znajdują się w finałowej ósemce konkursu.

XIV DOLNOŚLĄSKI FESTIWAL NAUKI NA POLITECHNICE WROCŁAWSKIEJ

Nauka
19 września 2011r. grupa 20 uczniów klasy 3d naszego LO pod opieką pani prof. Aleksandry Szyrner i pani prof. Katarzyny Tomczyk-Sulimy udała się na
XIV DOLNOŚLĄSKI FESTIWAL NAUKI NA POLITECHNICE WROCŁAWSKIEJ

Niesamowity "Festiwal Subkultur"!

I "Festiwal Subkultur 2011" należy już do historii. To było niezwykłe muzyczne wydarzenie. Do części konkursowej zgłosiło się aż dziewięć zespołów, poza tym wystąpiły wspaniałe gwiazdy: dwukrotny Mistrz Polski w beatboxie - ZGAS i reggowy zespół BETHEL.

III edycja Projektu Rekiny Przedsiębiorczości

Nauka
Rejestracja do SIGG10 rozpoczęta!
Zapraszamy nowych uczestników Gry do zapoznania się z analizą wybranych portfeli zespołów biorących udział w 9 edycji Szkolnej Internetowej Gry Giełdowej.


Strzegomscy licealiści mają najlepsze wyniki maturalne w powiecie!

5 września Starosta Świdnicki Zygmunt Worsa wręczył wyróżnienia oraz nagrody pieniężne najlepszym maturzystom i uczniom osiągającym sukcesy naukowe i sportowe. Najwspanialszą wiadomością jest to, że dwaj strzegomscy licealiści uzyskali najlepsze wyniki maturalne spośród wszystkich uczniów powiatu świdnickiego! Jakub Zwolański uzyskał średnią tegorocznej matury wynoszącą 97,60%, a Patryk Stopyra – 96,40 %. Trzecie miejsce uzyskała maturzystka z II LO w Świdnicy.
Wygenerowano w sekund: 0.03
3,427,799 Unikalnych wizyt