Warte uwagitekst alternatywny

tekst alternatywny

Kontakt

Adres:
ul. Kościuszki 31
58-150 Strzegom
tel/fax: (74) 8550233
e-mail: ogolniak@wp.pl
adres skrzynki: epuapzsostrzegom

Sekretariat

Czynny:
Poniedziałek - Piątek
7:30 - 15:30

Księgowość

Poniedziałek - Piątek
7:30 - 15:30

Logowanie

Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

List Ministra Edukacji i Nauki na zakończenie roku szkolnego

List dostępny w wersji pdf po kliknięciu w link - List

Informacja o godzinach otwarcia sekretariatu

Informujemy, że w dniu 23.06.2023 sekretariat będzie otwarty do 15.00.

Stypendia Pomostowe dla maturzystów

Stypendium Start2Star

Zarządzenie 4/2023 - egzaminy poprawkowe

Królewna Śnieżka i Krasnodudki...

Czary i zaklęcia, środek lasu, zagubiona Królewna, na której życie czyha zła Macocha , zazdrosna o jej urodę. Zwierzęta oraz Krasnale stają się przyjaciółmi Śnieżki. Jest też Królewicz, który ratuje Królewnę, spełniając jej marzenie o wielkiej miłości.
Pełna zwrotów akcji historia miała właśnie swoją premierę w ZSS w Strzegomiu.
Dnia 15 czerwca 2023r. uczniowie klasy 2b wystawili spektakl pt. ,,Królewna Śnieżka i Siedmiu Krasnoludków’’ dla przedszkolaków oraz uczniów ZSS w Strzegomiu.
W przygotowania zaangażowała się praktycznie cała klasa 2b, uczniowie własnoręcznie wykonali scenografię. Mogli liczyć na życzliwość i pomoc uczestników oraz pracowników Warsztatu Terapii Zajęciowej w Strzegomiu, którzy zaopatrzyli Krasnoludki w odpowiednie narzędzia pracy. Pieczę nad przedstawieniem sprawowała nauczycielka języka angielskiego Joanna Marciniszyn we współpracy z nauczycielką przedszkola Anną Marek.

Zarządzenie 3/2023

Informacja o pracy szkoły

Informujemy, że w piątek (9 czerwca 2023 r.) szkoła będzie zamknięta.

Z Erasmusem+ do Grecji

W maju 2023 w ramach programu Erasmus + KA2 „Successful Schools with STEM” uczennice strzegomskiego Liceum Ogólnokształcącego spędziły tydzień w Grecji. Aleksandra Rut, Maja Dulemba, Wiktoria Waszak oraz Dominika Bajerska zostały zakwalifikowane do udziału w programie Erasmus + w procesie rekrutacji. Uczennicom towarzyszyły koordynatorka projektu anglistka pani Małgorzata Chęcińska oraz nauczycielka matematyki pani Karolina Mrozik. Udział w programie mobilności zagranicznej okazał się świetną okazją do przeżycia niezapomnianej przygody oraz rozwoju kompetencji społecznych i językowych.
Pierwszego dnia po przylocie grupa zwiedziła Ateny. Po cudownie upalnym dniu w stolicy Grecji uczestniczki projektu spotkały się z grupami z Norwegii oraz Turcji i udały na wschodnie wybrzeże do miasta Agrinio. Młodzież została serdecznie przywitana przez greckich gospodarzy, którzy w następnych dniach stali się ich rodziną.
Oficjalny program wymiany zaczął się następnego dnia w 5th High School of Agrinio. Prezentacja historii szkoły, bogaty program artystyczny oraz gry i zabawy umożliwiły poznanie uczestników projektu oraz ich integrację. Następnie dyrektor greckiej szkoły omówił zagadnienia związane z projektem i tematykę zadań dla młodzieży.
Wygenerowano w sekund: 0.05
6,221,497 Unikalnych wizyt