Warte uwagi

tekst alternatywny

tekst alternatywny

tekst alternatywny

Kontakt

Adres:
ul. Kościuszki 31
58-150 Strzegom

tel/fax: (74) 8550233

e-mail:

sekretariat@lo.strzegom.pl


adres skrzynki ePUAP: epuapzsostrzegom

Sekretariat

Czynny:
Poniedziałek - Piątek
7:30 - 15:30

Księgowość

Poniedziałek - Piątek
7:30 - 15:30

Logowanie

Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

OFERTA LO !!!

Lista kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych w rekrutacji 2024

Lista kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych w postępowaniu rekrutacyjnym do Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Strzegomiu na rok szkolny 2024/25.
Lista w pdf

Dodatkowe informacje dotyczące osób zakwalifikowanych:
Lista kandydatów zakwalifikowanych do poszczególnych klas w postępowaniu rekrutacyjnym do Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Strzegomiu na rok szkolny 2024/25.
Lista w pdf

Przypominamy, że potwierdzenie woli podjęcie nauki w LO odbywa się poprzez dostarczenie oryginałów dokumentów (świadectwo ukończenie szkoły podstawowej i zaświadczenie z egzaminu ósmoklasisty) do 22 lipca 2024 r.

Wyniki maturalne

Informujemy, że wyniki matury 2024 są już do odebrania w sekretariacie szkoły w godzinach 7.30 - 15.30.

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2023/24

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2023/2024 rozpoczęło się programem artystycznym przygotowanym przez kl. 1b pod kierunkiem wychowawcy – pana Piotra Bułakowskiego i pani Agnieszki Rut, która czuwała nad piękną oprawą muzyczną apelu. Występ był żartobliwym podsumowaniem życia społeczności szkolnej i problematyki rodzinnej.

Dyrektor szkoły Przemysław Knap zabrał głos, podsumowując mijający rok szkolny. Następnie oddał głos panu Zygmuntowi Worsie - wicestaroście powiatu świdnickiego, który życzył uczniom i gronu pedagogicznemu udanych wakacji.

Następnie dyrekcja szkoły, wicestarosta i nauczyciele wręczyli świadectwa z wyróżnieniem i nagrody za wyniki w nauce i co najmniej bardzo dobre zachowanie.

Otrzymali je:
Kuliś Przemysław Krzysztof z kl. 1d - za średnią 5, 73 i wzorowe zachowanie
Dulemba Maja z kl. 3c - średnia 5, 69 i wzorowe zachowanie
Łesejko Maja Maria z kl. 1d - średnia 5, 47 i wzorowe zachowanie

Przedstawienie dla młodych widzów

Małe krnąbrne świnki mieszkające samotnie w lesie, eksmitowane przez mamę ze względu na lenistwo oraz zły i głodny wilk, którego celem jest konsumpcja prosiaczków, to mieszanka wybuchowa. Świnki budują sobie własne domki i ,,idą na swoje’’. Wilczysko robi wszystko by zniszczyć budynki i spałaszować świnki. Ta bajka z morałem miała właśnie swoją premierę w ZSS w Strzegomiu. 🐷🐷🐷
Dnia 17 czerwca 2024r. uczniowie klasy 1a wystawili spektakl pt. ,,Trzy Małe Świnki’’ dla przedszkolaków oraz uczniów ZSS w Strzegomiu.
Młodzież własnoręcznie wykonała scenografię. Mogła liczyć na życzliwość i pomoc uczestników oraz pracowników Warsztatu Terapii Zajęciowej w Strzegomiu, którzy zaopatrzyli świnki w maski, pelerynki oraz narzędzia budowlane. Pieczę nad ścieżką dźwiękową sprawowali uczniowie z klasy 3b tj. Adam Witkowski oraz Krzysztof Baranowski a całość przedstawienia koordynowały nauczycielka języka angielskiego Joanna Marciniszyn we współpracy z nauczycielką przedszkola Anną Marek. Róża Mikuszewska zaśpiewała piosenkę pt. ,,Nowe Dni’’ z filmu ,,Zaplątani’’ przy akompaniamencie gitary w wykonaniu Amelki Rudnickiej.

Nurkowanie dla klas mundurowych

8 czerwca nasi uczniowie z klas mundurowych mieli przyjemność uczestniczyć w szkoleniu z nurkowania organizowanym przez Centrum Nurkowe UBOOT. Ucznowie mogli sprawdzić się w nowej dla nich dyscyplinie.
Wszyscy uczestnicy są bardzo zadowoleni z zajęć za co bardzo dziękujemy całej ekipie z Centrum Nurkowe UBOOT. Dziękujemy również Burmistrzowi Strzegomia - Krzysztofowi Kalinowskiemu oraz Prezesowi OSiR - Pawłowi Mosórowi za udostępnienie basenu.

Piknik na sportowo w naszym LO

1 czerwca obchodzimy Międzynarodowy Dzień Dziecka. Z tej okazji dzisiejszy, piątek spędziliśmy bawiąc się na sportowym pikniku.
Była zacięta rywalizacja w turnieju piłki siatkowej, konkursie rzutów do kosza, powrót do przeszłości przy zabawach podwórkowych z dawnych lat, był "skrzypek na boisku" i belgijka, pyszne kiełbaski z grilla i mnóstwo uśmiechów wśród całej społeczności szkolnej.
Wyniki szkolnego turnieju piłki siatkowej przedstawiają się następująco:
I miejsce- klasa 2d🥇
II miejsce- klasa 3c🥈
III miejsce- klasa 3b🥉
Natomiast w konkursie rzutów do kosza wygrał Karol Grzymek z klasy 2b. 🏆🏀
Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy. 💪🏆

Klasa mundurowa na poligonie

W dniach 27-28.05. 2024 r. uczniowie pierwszej klasy mundurowej (I b) pod opieką nauczycieli: Mariusza Krzaka i Tomasza Marczaka, wyjechali na zajęcia do Jednostki Poszukiwawczo Ratowniczej „Baryt”. Na miejscu czekała na nich doświadczona kadra instruktorska, która, jak co roku, zapewniła uczniom mnóstwo wrażeń i atrakcji.
Dzięki doskonałej współpracy z komendantem jednostki Janem Kuskiem młodzież mogła przeżyć wspaniałą przygodę. Przez dwa dni sprawdzała i doskonaliła swoje umiejętności wojskowe oraz wytrzymałość fizyczną i psychiczną, biorąc udział w licznych zajęciach militarnych, takich jak: taktyka wojskowa, budowa broni, czy strzelectwo.

MATURA 2024

Wygenerowano w sekund: 0.04
6,620,831 Unikalnych wizyt