Warte uwagi

tekst alternatywny

tekst alternatywny
Tekst alternatywny

Tekst alternatywny

tekst alternatywny tekst alternatywny

tekst alternatywny

Kontakt

Adres:
ul. Kościuszki 31
58-150 Strzegom
tel/fax: (074) 8550233
e-mail: ogolniak@wp.pl
adres skrzynki: epuapzsostrzegom

Dyrektor:
dyrektorlostrzegom@interia.pl

Sekretariat

Czynny:
Poniedziałek - Czwartek
7:30 - 15:30
Piątek 8:00 - 16:00

Księgowość

Pon - Pt
7:30 - 15:30

Logowanie

Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Patriotyczne przesłanie absolwenta LO – ppor. Alana Adhama

Szanowny Panie Dyrektorze !
Mimo panującej sytuacji w kraju związanej z pandemią Covid-19 oraz panującymi protestami, a także w obliczu obecnego częściowego lockdownu pragnę Panu, i sobie również, życzyć dobrobytu i nieustannej suwerenności z okazji Narodowego Święta Niepodległości !!!
W dniu 102. Rocznicy Odzyskania Niepodległości po 123 latach, życzę Panu, całej kadrze LO z Panią Tutką na czele, wszystkim nauczycielom, których wspominam z szacunkiem i wszystkim uczniom wszystkiego najlepszego, dużo zdrowia, szczęścia, miłosierdzia dla bliźniego, wyrozumiałości, a także dużo rozsądku w tym ciężkim dla nas okresie. Aktualnie obchodzę Nasze Narodowe Święto Niepodległości ponad 6000 km od ojczyzny - w Afganistanie. W dniu dzisiejszym celebruję naszą rocznicę pełniąc służbę, misję, w XII zmianie Polskiego Kontyngentu Wojskowego Afganistan RSM.
Najmocniej Pana proszę, aby podczas najbliższego zebrania "kadry dydaktycznej" uhonorować pamięć walczących o Naszą Niepodległość Polski odczytaniem mojej wiadomości, a także proszę w moim imieniu przekazać pozdrowienia dla nauczycieli (zwłaszcza dla tych, którzy mieli przyjemność się ze mną męczyć 3 lata :-) ) oraz uczniom. Moim skromnym symbolem pamięci o naszym Alma Mater jest poniższe zdjęcie, które przedstawia wykonany drogowskaz z napisem "Strzegom" na tle flagi narodowej. Jest to symbol, który po mam nadzieję szczęśliwym powrocie przekaże dla Liceum Ogólnokształcącego w Strzegomiu.
Panie Dyrektorze jestem dumny, że mogę jako skromny absolwent Strzegomskiego LO służyć dla Naszej RP, zwłaszcza na tak ciężkiej obczyźnie jaką jest piekielnie upalny Afganistan. "Orły ze Strzegomskiego Liceum latają wysoko".

Z wyrazami szacunku
podporucznik Alan ADHAM !!!
Bargam, 11.11.2020 r. AFGANISTAN


Wygenerowano w sekund: 0.02
3,490,552 Unikalnych wizyt