Warte uwagi

tekst alternatywny

tekst alternatywny
Tekst alternatywny









Tekst alternatywny

tekst alternatywny tekst alternatywny

tekst alternatywny

Kontakt

Adres:
ul. Kościuszki 31
58-150 Strzegom
tel/fax: (074) 8550233
e-mail: ogolniak@wp.pl

Dyrektor:
dyrektorlostrzegom@interia.pl

Sekretariat

Czynny:
Poniedziałek - Czwartek
7:30 - 15:30
Piątek 8:00 - 16:00

Księgowość

Pon - Pt
7:30 - 15:30

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Sportowa rywalizacja licealistów!

W ostatnich miesiącach uczniowie Liceum Ogólnokształcącego im. Stefana Żeromskiego startowali w powiatowych zawodach w grach zespołowych, tj: piłka siatkowa, piłka koszykowa i piłka nożna halowa. Nasza drużyna zarówno dziewcząt i chłopców godnie reprezentowała nas na arenie powiatu.
Skład- piłka siatkowa:
Reprezentacja dziewcząt: Nicola Radosz, Maja Struzik, Sara Bus, Zuzanna Duszenko, Natalia Bezubka, Magdalena Rutkowska, Katarzyna Lachowicz, Natalia Górska, Aleksandra Łuszczki, Joanna Oleksiak
Reprezentacja chłopców: Jakub Kowalczyk, Konrad Gorzelnik, Bartłomiej Wójtowicz, Sebastian Dudzik, Miłosz Silko, Filip Pawlus, Filip Sarama
Skład- piłka koszykowa:
Reprezentacja dziewcząt:Izabella Trojanowska, Aleksandra Łuszczki, Klaudia Goldian, Emilia Kustra, Paulina Leśniak, Diana Rogalska, Aleksandra Szczur, Marta Kisielewicz, Martyna Mikuszewska, Julia Bazylewicz
Reprezentacja chłopców: Wojciech Bobel, Piotr Kozakiewicz, Bartosz Duszak, Patryk Gryga, Maksymilian Zym, Sebastian Bohonos, Karol Dolecki, Krystian Stawarski
Skład- piłka nożna:
Reprezentacja dziewcząt:Aleksandra Łuszczki, Emilia Kustra, Aleksandra Szczur, Justyna Rogala, Martyna Marciniak, Klaudia Kopeć
Reprezentacja chłopców: Piotr Kozakiewicz, Adrian Okolita, Maciej Makówka, Dawid Malicki, Radosław Turowski, Filip Sara, Adrian Misek, Kacper Lipiński, Wiktor Makowski, Jakub Sitarek

Na szczególną uwagę zasługuje sukces reprezentacji dziewcząt w piłce siatkowej, które po ciężkich bojach zajęły IV miejsce w powiecie.
Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za zaangażowanie. Życzymy dalszych sukcesów.

Gratulujemy!

Opiekunowie drużyn to Przemysław Stempniewicz i Edyta Wilk.












Wygenerowano w sekund: 0.01
2,762,204 Unikalnych wizyt