Warte uwagi

tekst alternatywny

tekst alternatywny
Tekst alternatywny

Tekst alternatywny

tekst alternatywny tekst alternatywny

tekst alternatywny

Kontakt

Adres:
ul. Kościuszki 31
58-150 Strzegom
tel/fax: (074) 8550233
e-mail: ogolniak@wp.pl
adres skrzynki: epuapzsostrzegom

Dyrektor:
dyrektorlostrzegom@interia.pl

Sekretariat

Czynny:
Poniedziałek - Czwartek
7:30 - 15:30
Piątek 8:00 - 16:00

Księgowość

Pon - Pt
7:30 - 15:30

Logowanie

Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Świąteczne spotkanie absolwentów LO!

Corocznej tradycji stało się zadość. W piątek (27.12.) w Liceum Ogólnokształcącym im. Stefana Żeromskiego w Strzegomiu odbyło się miłe, utrzymane w świątecznej aurze, spotkanie. Przybyli na nie tegoroczni absolwenci szkoły – matura rocznik 2019. Frekwencja dopisała.
O godz. 15.00 wszystkich zebranych gości powitał dyrektor Tomasz Marczak. Podziękował za trzy lata wspólnej, edukacyjnej przygody. Zapewnił również, że absolwenci będą zawsze mile widziani w swoim – jak podkreślił – liceum. Zapraszał ich do odwiedzania szkoły nie tylko na co dzień, ale i w trakcie ważnych, dla licealnej społeczności, wydarzeń: przedstawień, rajdów i apeli.
Ważnym punktem świątecznego spotkania było odsłonięcia tabla upamiętniającego wszystkich absolwentów tego rocznika oraz dyrekcję szkoły i grono pedagogiczne. Wzięli w nim udział wszyscy przybyli, a oficjalnego aktu odsłonięcia tablicy dokonali dyr. Tomasz Marczak oraz wicedyrektor Ewa Tutka. Następnie spotkanie absolwentów upamiętniono wspólnymi zdjęciami w holu szkoły, na tle bożonarodzeniowego drzewka.
Młodzież miała również okazję spotkać z byłymi wychowawcami: panią Kamilą Mazur (IIIa), panią Agnieszką Kowalczyk (IIIb), panią Joanną Durlik (IIIc). Absolwenci podzielili się informacjami na temat swojej dalszej drogi edukacyjnej. Niektórzy z nich opowiadali o pierwszej w życiu pracy. Nieliczni z kolei tłumaczyli, jak łączą naukę z pracą. Wypełnili ponadto ankietę, w której podzielili się swymi spostrzeżeniami na temat pobytu w liceum. Wspominali najlepsze iwydarzenia z życia kulturalnego szkoły, a także projekty edukacyjne. Dzielili się wrażeniami ze swego codziennego uczniowskiego życia.
Najwięcej czasu absolwenci przeznaczyli na wspólne rozmowy. Organizatorzy spotkania przygotowali dla nich drobny poczęstunek.
Mile spędzone chwile były pierwszym tego typu spotkaniem od ukończenia szkoły i rozdania świadectw maturalnych. Mamy jednak nadzieję, że nie ostatnim. Kolejne odbędą się podczas kolejnego zjazdu absolwentów.

Wygenerowano w sekund: 0.02
3,332,067 Unikalnych wizyt