Warte uwagi

tekst alternatywny

tekst alternatywny
Tekst alternatywny

Tekst alternatywny

tekst alternatywny tekst alternatywny

tekst alternatywny

Kontakt

Adres:
ul. Kościuszki 31
58-150 Strzegom
tel/fax: (074) 8550233
e-mail: ogolniak@wp.pl

Dyrektor:
dyrektorlostrzegom@interia.pl

Sekretariat

Czynny:
Poniedziałek - Czwartek
7:30 - 15:30
Piątek 8:00 - 16:00

Księgowość

Pon - Pt
7:30 - 15:30

Logowanie

Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Świąteczne spotkanie z absolwentami LO!


Corocznej tradycji stało się zadość. W czwartek (27.12.), w auli strzegomskiego LO, odbyło się miłe, utrzymane w świątecznej aurze spotkanie, na które przybyli tegoroczni absolwenci szkoły – matura 2018. Frekwencja dopisała.
O godz. 17.00 wszystkich zebranych gości powitał w auli szkoły dyrektor Tomasz Marczak oraz wicedyrektor Ewa Tutka. Ważnym punktem świątecznego spotkania było odsłonięcia tabla upamiętniającego wszystkich absolwentów tego rocznika . Oficjalnego aktu odsłonięcia tablicy dokonał dyr. Tomasz Marczak oraz wychowawcy: Małgorzata Kucharska, Lucyna Miłek, Elżbieta Farion.
Absolwenci podzielili się informacjami na temat swojej dalszej drogi edukacyjnej (Politechnika Wrocławska, Uniwersytet Wrocławski, Uniwersytet Opolski, Politechnika Łódzka, AWF Wrocław, PWSZ Legnica, PWSZ Wałbrzych, Akademia Wojsk Lądowych we Wrocławiu, Wyższa Szkoła Artystyczna w Warszawie).Licealiści podjęli studia na kierunkach: kryminologia, geodezja i kartografia, charakteryzacja artystyczna, dowodzenie (AWL), mechatronika, elektronika i telekomunikacja, informatyka, górnictwo i geologia, filologia polska, filologia angielska, itp. Absolwenci wypełnili również ankietę, w której zawarli swoje spostrzeżenia dotyczące pobytu w liceum. Nie zabrakło licznych pozdrowień i słów dziękuję.
Najwięcej czasu absolwenci przeznaczyli na wspólne rozmowy. Organizatorzy spotkania (dyrekcja szkoły i wychowawcy) przygotowali dla nich drobny poczęstunek. Świąteczna okazała się nie tylko oprawa spotkania, ale i życzenia noworoczne, które składali sobie zebrani.
Mile spędzone czwartkowe chwile były pierwszym tego typu spotkaniem od ukończenia szkoły i rozdania świadectw maturalnych. Mamy jednak nadzieję, że nie ostatnim. Kolejne odbędą się już podczas zjazdu absolwentów.

Zdjęcia do obejrzenia w galerii.
Wygenerowano w sekund: 0.01
2,762,079 Unikalnych wizyt