Warte uwagi

tekst alternatywny

tekst alternatywny

tekst alternatywny
Tekst alternatywny

Tekst alternatywny

Kontakt

Adres:
ul. Kościuszki 31
58-150 Strzegom
tel/fax: (074) 8550233
e-mail: ogolniak@wp.pl

Dyrektor:
dyrektorlostrzegom@interia.pl

Sekretariat

Czynny:
Poniedziałek - Czwartek
7:30 - 15:30
Piątek 8:00 - 16:00

Księgowość

Pon - Pt
7:30 - 15:30

Logowanie

Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

LO okiem kamery


Licealiści na planie filmowym!

Uczniowie z klasy dziennikarsko – medialnej i prawniczej Liceum Ogólnokształcącego im. Stefana Żeromskiego w Strzegomiu uczestniczyli w nagraniu jednego z odcinków „Pierwszej miłości”, a także zwiedzili plan filmowy, rozmawiali z aktorami i twórcami filmu. To było ciekawe doświadczenie.
Relacja Alana Tułacza:
„Wtorek (06.03.2018 r.) zaczął się dla uczniów klasy I A niezwykle interesująco. Mieliśmy bowiem niepowtarzalną okazję wybrać się na plan serialu „Pierwsza miłość”. Po planie filmowym ATM, ulokowanym w podwrocławskich Bielanach, oprowadzał nas „Meksyk” – asystent reżysera odcinka. Po przybyciu na miejsce mieliśmy okazję poznać wielu bardzo ciekawych aktorów, takich jak: Krzysztof Wieszczek (serialowy Olek), Mateusz Banasiuk (Radek) czy Błażej Michalski (Mikser), a także – zagrać na planie z serialowymi aktorami! Jako statyści uczestniczyliśmy w nagraniu sceny z festiwalu piosenki sakralnej, który odbywał się w Wadlewie. Prawdziwą aktorską przygodę doświadczył p. Przemysław Knap, który nie tylko wystąpił w odcinku, ale miał również kwestię mówioną! To była ciekawa filmowa przygoda. Odcinek 2677, z naszym udziałem, będzie można oglądać już 19.04.2018 r. o godz. 18:00, oczywiście na antenie Polsatu! Zachęcamy do obejrzenia!”
Relacja Danieli Ślusarz:
„Dnia 6 marca 2018 roku klasa 1A strzegomskiego LO, wraz z opiekunami, udała się do Wrocławia, aby zwiedzić plan filmowy serialu „Pierwsza miłość”. Każdy z nas miał okazję zagrać w jednym z odcinków. Wystąpiliśmy w sali, w której miała być kręcona scena z nami, czyli dobrze bawiącymi się uczestnikami konkursu piosenki. Nagranie pięciu scen wymagało od nas sporo cierpliwości, ponieważ sceny były wielokrotnie powtarzane. Natomiast w czasie przerwy mieliśmy okazję zjeść obiad ze wszystkimi aktorami, którzy grali w tym dniu w filmie. Na koniec wizyty zwiedziliśmy jeszcze cały plan „Pierwszej miłości”, rozmawialiśmy z aktorami oraz wykonaliśmy pamiątkowe zdjęcia”.

Zdjęcia do obejrzenia w galerii.
Wygenerowano w sekund: 0.01
2,106,735 Unikalnych wizyt