Warte uwagi

tekst alternatywny

tekst alternatywny

tekst alternatywny
Tekst alternatywny

Tekst alternatywny

Kontakt

Adres:
ul. Kościuszki 31
58-150 Strzegom
tel/fax: (074) 8550233
e-mail: ogolniak@wp.pl

Dyrektor:
dyrektorlostrzegom@interia.pl

Sekretariat

Czynny:
Poniedziałek - Czwartek
7:30 - 15:30
Piątek 8:00 - 16:00

Księgowość

Pon - Pt
7:30 - 15:30

Logowanie

Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

LO okiem kamery


Nowe pracownie i inwestycje w LO!

W Liceum Ogólnokształcącym w Strzegomiu do finału zbliża się realizacja projektu: „Wyposażenie w nowoczesny sprzęt i materiały dydaktyczne pracowni matematyczno-przyrodniczych i cyfrowych”. W LO zainstalowana została już pracownia informatyczna oraz pojawiły się zestawy interaktywne LUX Panorama wraz z laptopami w czterech klasach (fizycznej, matematycznej, geograficznej i chemicznej). W najbliższych dniach do LO trafi pracownia chemiczna wraz z panelem doświadczalnym i dygestorium oraz pomoce dydaktyczne do nauki matematyki, fizyki, geografii, chemii, biologii. Wartość projektu wynosi ponad 512 000 zł, a środki finansowe na wyposażenie pracowni pochodzą z Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego, które za pośrednictwem Zintegrowanych Inwestycji Terytorialnych Aglomeracji Wałbrzyskiej trafiły do Powiatu Świdnickiego.
Starostwo Powiatowe w Świdnicy zapewniło również 90 000 zł na przygotowanie sześciu pracowni, do których trafił nowy sprzęt. Remont klas został przeprowadzony gruntownie – od wymiany lamp (na ledowe), aż po wykonanie podłóg i lamperii w nowej technologii.
To nie koniec remontów w LO. Kolejne środki finansowe zostały przeznaczone na: renowację parkietu w auli szkolnej, wymianę sześciu okien w hali sportowej, rekonstrukcję podstawy dachu w budynku głównym i hali sportowej oraz malowanue pozostałych klas.
Dzięki sponsorom: firmie Granit Strzegom S.A. w dwóch klasach pojawiły się również nowe ławki i krzesła, a firma WAKO S.C. wykonała kolejną podłogę w nowoczesnej technologii, tym razem w klasie 24.
To bardzo dobry, inwestycyjny początek roku szkolnego w LO.


Wygenerowano w sekund: 0.01
2,011,297 Unikalnych wizyt