Warte uwagi

tekst alternatywny

tekst alternatywny

tekst alternatywny

Kontakt

Adres:
ul. Kościuszki 31
58-150 Strzegom

tel/fax: (74) 8550233

e-mail:

sekretariat@lo.strzegom.pl


adres skrzynki ePUAP: epuapzsostrzegom

Sekretariat

Czynny:
Poniedziałek - Piątek
7:30 - 15:30

Księgowość

Poniedziałek - Piątek
7:30 - 15:30

Logowanie

Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2023/2024

W tym roku powitaliśmy szkołę 4 września. Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2023/2024 miało miejsce w auli naszego liceum. W trakcie części artystycznej, przygotowanej przez uczniów klasy IIIc, pod kierunkiem wychowawczyni – Pani Małgorzaty Chęcińskiej i dzięki oprawie muzycznej, nad którą czuwała Pani Agnieszka Rut, pożegnaliśmy wakacje i obejrzeliśmy prezentacje zdjęć przypominających nam chwile wypoczynku.
Uczniów, Grono Pedagogiczne i przybyłych na uroczystość rodziców, powitał Pan dyrektor Przemysław Knap. W swym przemówieniu życzył wszystkim udanego roku szkolnego. Zwrócił się szczególnie do uczniów klas pierwszych, którzy rozpoczęli naukę w naszej szkole, ale i do uczniów klas maturalnych, którzy w tym roku szkolnym będą zdawali ważny w ich życiu egzamin. Im oraz wszystkim uczniom i pracownikom życzył dobrej współpracy, a rodziców prosił o wsparcie, zaangażowanie w życie szkoły i wzajemną życzliwość.
Następnie uczniowie klas pierwszych złożyli uroczyste ślubowanie. A po zakończeniu części oficjalnej wszystkie klasy udały się na spotkanie ze swoimi wychowawcami.

Zuzanna Klasa i Liliana Horváthová
Więcej zdjęć pod linkiem: https://photos.app.goo.gl/m5SLuVjh2Ec6zFok8
Zdjęcia - Jacek Fornal
Wygenerowano w sekund: 0.02
6,246,992 Unikalnych wizyt