Warte uwagitekst alternatywny

tekst alternatywny

Kontakt

Adres:
ul. Kościuszki 31
58-150 Strzegom
tel/fax: (74) 8550233
e-mail: ogolniak@wp.pl
adres skrzynki: epuapzsostrzegom

Sekretariat

Czynny:
Poniedziałek - Piątek
7:30 - 15:30

Księgowość

Poniedziałek - Piątek
7:30 - 15:30

Logowanie

Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Bonjour monsieur et messieurs

Loic Le Glanec, niezwykle doświadczony koordynator i menedżer projektów międzynarodowych, przyleciał z Francji do Liceum Ogólnokształcącego w Strzegomiu. W zeszłym roku uczniowie naszego liceum mieli okazję pojechać do Francji na wspaniały projekt 🇨🇵 Tym razem Loic chciał poznać specyfikę pracy naszej szkoły, metodykę nauczania oraz opowiedzieć o możliwościach wyjazdów międzynarodowych młodzieży i pracy koordynatora projektów. Na zaproszenie pani Małgorzaty Chęcińskiej Loic spędził cały dzień prowadząc zajęcia języka angielskiego. Młodzież z wypiekami na twarzy słuchała o projektach i przygodach Loica m.in. w Finlandii, Bułgarii, Grecji, Senegalu i Brazylii. Zadawali pytania i mówili o swoich podróżach i marzeniach turystycznych. Następnie Francuski koordynator
spotkał się z panem dyrektorem Przemysławem Knapem, by omówić wizję pracy szkoły i możliwości przyszłej współpracy. Loic zwiedził szkołę i zapoznał się ze specyfiką kierunków nauczania w naszym liceum.
Kilkudniowa wizyta przebiegła w atmosferze przyjaźni i wzajemnej współpracy. Nasz gość miał również okazję poznać okolicę, zwiedzając Bazylikę, górę Krzyżową oraz strzegomski Rynek.
Z niecierpliwością czekamy na dalszą współpracę i kolejne projekty.Wygenerowano w sekund: 0.02
6,221,532 Unikalnych wizyt