Warte uwagitekst alternatywny

tekst alternatywny

Kontakt

Adres:
ul. Kościuszki 31
58-150 Strzegom
tel/fax: (74) 8550233
e-mail: ogolniak@wp.pl
adres skrzynki: epuapzsostrzegom

Sekretariat

Czynny:
Poniedziałek - Piątek
7:30 - 15:30

Księgowość

Poniedziałek - Piątek
7:30 - 15:30

Logowanie

Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Świat należy do nas!!!


Strzegomskie Liceum Ogólnokształcące dostało się do międzynarodowego programu Erasmus+. Jest to program umożliwiający uczestnictwo w wymianach międzynarodowych, finansowanych przez Unię Europejską. Projekt „Successful Schools with STEM” został złożony przez Małgorzatę Chęcińską-nauczyciela języka angielskiego we współpracy z tureckim partnerem-szkołą zawodową w Denizli. Projekt uzyskał akceptację, a LO w Strzegomiu zostało koordynatorem tego projektu. Partnerami projektu są: Turcja, Norwegia i Grecja. Mobilność potrwa 2 lata.
We wrześniu 2022r. pani Małgorzata Chęcińska oraz pani Karolina Mrozik spędziły tydzień czasu w Norwegii przygotowując zajęcia dla młodzieży, które odbędą się kolejno w Grecji, Turcji i Polsce. Tematyka projektu to nauczanie poprzez nauki ścisłe, technologię, inżynierię i matematykę (STEM). Chcemy, aby uczniowie uczyli się szybciej i wydajniej, a wyniki były efektywne. Zamierzeniem projektu jest samodzielność uczniów, logiczne myślenie oraz rozwinięcie umiejętności językowych i interpersonalnych.
Erasmus+ jest olbrzymią szansą dla młodzieży. Nowe znajomości, podróże, nauka języków i kultury innych państw. To szansa na lepszą przyszłość.
Wygenerowano w sekund: 0.02
6,060,535 Unikalnych wizyt