Warte uwagitekst alternatywny

tekst alternatywny

Kontakt

Adres:
ul. Kościuszki 31
58-150 Strzegom
tel/fax: (74) 8550233
e-mail: ogolniak@wp.pl
adres skrzynki: epuapzsostrzegom

Sekretariat

Czynny:
Poniedziałek - Piątek
7:30 - 15:30

Księgowość

Poniedziałek - Piątek
7:30 - 15:30

Logowanie

Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

"Trzej muszkieterowie" w auli LO

"Jeden za wszystkich...wszyscy za jednego"...hasło "Trzech Muszkieterów"głośno wybrzmiało w auli LO podczas 2 spektakli w zimowy sobotni wieczór. Fantastyczni uczniowie, niezawodni nauczyciele i zaangażowani Goście, stworzyli spektakl wzruszeń, intryg i emocji. Nie zabrakło pięknych utworów muzycznych, tanecznych scen, poruszających słów... Fantastyczna Agnieszka Kaczorowska - Pela w roli Milady de Winter ujęła nas swoją grą aktorską, a Mirosław Oczkoś w roli Kardynała de Richelieu wzruszył i zaintrygował. Cudowna publiczność wspierała swoją życzliwością wszystkich aktorów. Dziękujemy!
Ideą teatralnych spotkań jest nagrodzenie najlepszych absolwentów LO. W tym roku stypendia otrzymali Aleksandra Szczur i Wiktor Jędrasiak. Gratulujemy i życzymy realizacji marzeń i pasji. Realizacja spektaklu możliwa była dzięki dotacji projektu o charakterze profilaktycznym. Dziękujemy bardzo Burmistrzowi Strzegomia Panu Zbigniewowi Suchycie za to wsparcie. Słowa wdzięczności kierujemy również do Pana wiceburmistrza Tomasza Marczaka, twórcy scenariusza, reżysera i przyjaciela LO. Dziękujemy wszystkim Gościom, Rodzicom, Pracownikom LO, Uczniom oraz wszystkim osobom zaangażowanych w realizację tego przedsięwzięcia.
Do zobaczenia za rok!Więcej zdjęć jest dostępnych w galerii oraz pod linkiem https://photos.app.goo.gl/cpgaLKRhyiEBFAig9
Zdjęcia - Jacek Fornal
Wygenerowano w sekund: 0.01
6,221,325 Unikalnych wizyt