Warte uwagitekst alternatywny

tekst alternatywny

Kontakt

Adres:
ul. Kościuszki 31
58-150 Strzegom
tel/fax: (74) 8550233
e-mail: ogolniak@wp.pl
adres skrzynki: epuapzsostrzegom

Sekretariat

Czynny:
Poniedziałek - Piątek
7:30 - 15:30

Księgowość

Poniedziałek - Piątek
7:30 - 15:30

Logowanie

Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

"Trzej Muszkieterowie" w LO
3.12 .22 o godz.16.00 i 19.00 aulę Iiceum wypełni ponownie teatralny świat emocji i wzruszeń. Po raz 16sty, po pandemicznej przerwie, Uczniowie, Nauczyciele, Pracownicy LO oraz Goście wystąpią w szlachetnym celu nagrodzenia Najzdolniejszych Absolwentów 2022.Tym razem zabieramy Państwa w świat intryg, zakulisowych gier, ale i męstwa, przyjaźni i miłości z bohaterami powieści płaszcza i szpady Alexandre Dumas "Trzej Muszkieterowie".
Kto zagra wielowymiarowych tytułowych bohaterów, żądnego władzy kardynała Richelieu czy femme fatale Millady niech pozostanie tajemnicą. Gościć będziemy Panią Agnieszkę Kaczorowską-Pelę (aktorkę serialową i teatralną, tancerkę oraz choreagrafkę), dra Mirosława Oczkosia (specjalistę do spraw marketingu politycznego, aktora, reżysera, dziennikarza radiowego Radiospacji, autora książek), przedstawicieli władz samorządowych z Panem Burmistrzem Zbigniewem Suchytą oraz wiceburmistrzem Tomaszem Marczakiem na czele, przedstawicieli Powiatu Świdnickiego, w tym wicestarostę Zygmunta Worsę, przedstawicieli jednostek samorządowych oraz Rodziców.
Realizacja projektu możliwa jest dzięki współpracy z TPD i SCK w Strzegomiu, a przede wszystkim dofinansowaniu ze środków Gminy Strzegom.
Wejściówki-cegiełki są do nabycia w sekretariacie LO i zasilą Fundusz Stypendialny, dlatego prosimy o hojność 🙏🏻 "Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego" /A.Dumas/
Wygenerowano w sekund: 0.05
6,221,343 Unikalnych wizyt